Опрос

Пользуетесь ли вы электронными деньгами?

Да, web-money
Да, яндекс-деньги
Да, и web-money, и яндекс-деньги
Использую другую систему
Не пользуюсь
СБУ проверит Савченко за призывы к госперевороту на Украине
СБУ проверит Савченко за призывы к госперевороту на Украине
Рабинович раскритиковал предложение лишить работающих украинцев пенсий
Рабинович раскритиковал предложение лишить работающих украинцев пенсий
Ляшко в Раде рассказал злостный анекдот про депутатов (видео)
Ляшко в Раде рассказал злостный анекдот про депутатов (видео)
«Кто из депутатов проголосует за «безлес» — тот и есть самый главный враг Украины!»
«Как только народные депутаты проголосуют за вырубку лесов в Украине в обмен на деньги из Европы, которые они тут же и разворуют, — они покажут тем самым, кто есть самый главный враг Украины… Каждый, кто проголосует за вывоз леса из своей страны, — это преступник против Украины, против всех нас, против наших детей!»
 Рабинович подает в суд на Парубия за нарушения Регламента
Рабинович подает в суд на Парубия за нарушения Регламента
Останні новини АТО

Російсько-окупаційні війська вкотре порушили режим тиші. З гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї вони обстрілювали Гнутове, Павлопіль, Широкине, Водяне. Загарбники застосовували РСЗВ БМ-21 Град, танки та міномети різних калібрів, обстрілюючи наші позиції в районі Красногорівки.
Депутати Київщини вимагають припитити торгівлю з ЛНР/ДНР
Депутати Баришівської районної ради Київщини звернулися до Президента та силових структур офіційно визнати окупованими непідконтрольні території Донецької та Луганської областей та зупинити з ними торгівлю. Таке ж звернення прийняли і депутати Броварської міської ради.
Мінприроди заінтересоване збільшувати кількість електронних сервісів
Боротьба з корупцією у природоохоронній сфері залишається одним із важливих пріоритетів у роботі Мінприроди. Його реалізація значною мірою залежить від впровадження у роботі міністерства електронних сервісів, які дозволять зробити максимально відкритим доступ до даних, за які відповідає Мінприроди. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час робочої зустрічі з представниками Державного агентства з питань електронного урядування України та Міжнародної агенції (USAID).
Петро Порошенко вручив державні нагороди за захист Авдіївки
Вручення державних нагород за захист Авдіївки
Павло Петренко презентував пропозиції до порядку перевірки електронних декларацій, які приводять цей документ у відповідність до вимог чинного законодавства
Спеціалісти Мін’юсту, секретаріату Кабінету міністрів та представники експертного середовища усього за тиждень змогли розробити Порядок перевірки електронних декларацій чиновників — документ, який Національне агентство з питань запобігання корупції не могло довести до ладу майже півроку. Про це сьогодні під час прес-конференції у Кабінеті міністрів повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.